O NAS

TRANSMAS – jesteśmy firmą działającą na rynku usług transportowo-spedycyjno-logistycznych, wspieraną przez doświadczonych pracowników. Naszą działalność prowadzimy w nowo otwartej siedzibie pod Wrocławiem, gdzie mieści się biuro firmy wraz z magazynem ulokowanym na terenie centrum logistycznego w Kątach Wrocławskich.

Położenie firmy zostało starannie dobrane. Mieści się w południowo- zachodniej Polsce, przy autostradzie A4, co pozwala na szybki transport w kierunku całej Europy.

Nasza działalność opiera się na świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu transportu, spedycji krajowej i międzynarodowej w drogowym transporcie towarów neutralnych, chłodniczych oraz wrażliwych, a także usług logistycznych. Nasza nowoczesna baza aut i grupa współpracujących z nami przewoźników, oraz profesjonalne zaplecze magazynowo-logistyczne, poparte doświadczonymi pracownikami to nasze narzędzia do świadczenia usług o najwyższej jakości.

W naszej działalności kierujemy się budowaniem ścisłych relacji z klientami jak i dostawcami usług, ponieważ sukces naszych klientów, jak i dostawców jest naszym sukcesem. Młody, wykształcony i doświadczony zespół pracowników to gwarancja świadczenia usług na najwyższym, światowym poziomie w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, przy najniższych kosztach.

Spełniamy warunki certyfikacji TAPA

Co sekundę przejeżdżamy 1,5 km

Sprawdź ile już przejechaliśmy kilometrów dla naszych klientów.

przejechanych kilometrów

60 aut

FLOTA

20000 miejsc paletowych

POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE

Lokalizacje

Bukowice - Biuro
Pietrzykowice - Magazyn
Kąty Wrocławskie - Magazyn
Stacja paliw
Copyright © 2015 - Transmas Sp. J. | Projekt i wykonanie Certa Software